vrtaná studna

Komplexní služby v oblasti vrtané studny

Firma vrtané studny nabízí komplexní služby v oboru vrtaných studní, nabízíme kompletní projektovou činnost pro vrtané studny, zajištění veškerých podkladů a dokumentace pro stavební práce (tzn. stavební povolení). V práci je zahrnuto vyvrtání studny, vrtu pro tepelné čerpadlo, vyčištění studny, osazení studny čerpadlem, zmíněná projektová dokumentace a samozřejmě na závěr je třeba práce zakončit čerpací zkouškou i pro ověření kvality vody.

Navrhneme Vám nebo respektive doporučíme vrtaný průměr studny, hloubky vrtu dle spotřeby vody, a to vše na základě Vašich finančních možností. Dodané čerpadlo vybereme to nejefektivnější přímo pro Vaši studnu tak, aby jeho životnost byla co nejdelší.

Výhodou vrtané studny je její nezávislost např. na chatové oblasti, rychlá návratnost investice, garantuje se doba kolem 5 let. Další je úspora finančních prostředků. V době sucha garantujeme minimální přítok. Samotná instalace (vrt) probíhá během jednoho až dvou dní a je velice jednoduchá. Kontaktujte nás přes poptávkový formulář, kde se Vám co nejdříve ozvou s radou naši odborní pracovníci.