Služba hodinového manžela v Plzni

Služba hodinového manžela v Plzni

Potřebujete „to“ už konečně opravit nebo namontovat? Máte problém v domácnosti, na který si netroufáte? Váš manžel či partner stále nemá čas? Od toho jsme tu my, firma Hodinový manžel Plzeň! Pomůžeme Vám s opravou, montáží, výměnou a dalšími činnostmi, se kterými si nechcete lámat hlavu. V naší firmě si zakládáme na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, na pečlivě a kvalitně odvedené práci a na tom, aby se každému zákazníkovi věnovalo maximum času. Činnost hodinový manžel Plzeň provádíme již několik let a naši hodinoví manželé jsou vyučeni ve svém oboru. Nemusíte se bát, že Vám přijde opravit kohoutek elektrotechnik, nebo že pojistky vám přijde zkontrolovat veterinář. Nikdy nepřijdeme pozdě, nebudete muset nám připravit svačinu nebo nám skočit pro pivo. Nebudeme koukat při práci na televizi, pokud z ní tedy zrovna nebudeme utírat prach nebo ji opravovat. Neřekneme Vám „to nejde“ a po dokončení činností po sobě i uklidíme!

Hodinový manžel Plzeň

Hodinový manžel Plzeň je jedna z prvotních činností, na kterou jsme se zaměřili. A právě díky tomu máme již mnoho stálých zákazníků, kteří naše služby využívají.  V dnešní uspěchané době si uvědomujeme důležitost služby hodinového manžela. Kvalitu odvedené práce si potvrdilo již velké množství spokojených zákazníků ve všech oborech našich poskytovaných služeb. Poskytujeme kvalitní služby a profesionální přístup za rozumnou cenu.

Plzeň je naším domovem, takže zde máme i silné pole působnosti. Dlouhodobá působnost na trhu nám zajistila nejen dobré jméno v našem kraji, ale dala nám možnost nabídnout naše služby v rámci celé České Republiky a dokonce i do zahraničí. Plzeň, největší město západních Čech, je zároveň město s výhodnou polohou a tím je pro nás dokonalým útočištěm. Plzeňský kraj je dokonalé místo pro podnikání. Důkazem je naše působnost na trhu více jak dvacet let. Krom tuzemských zákazníků máme i velký počet stálých klientů zahraničních.

Každý hodinový manžel, který je zaměstnancem naší firmy, je vyškolený odborník ve svém oboru. Zakládáme si kvalitě provedené práce, a ta kvalitní nebude, pokud to nebude dělat šikovný a hlavně školený člověk. K dobrému jménu nám pomohli „zlaté české ruce“ všech našich zaměstnanců. Nezáleží nám na tom, kolik zákazníků máme. V naší firmě nám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka. Uvědomujeme si, jak je pohodlí domova důležité, a proto Vám nabízíme kompletní služby od údržby Vaší domácnosti, přes sezónní práce až k nákupu, dovozu a montáže různého zboží a příslušenství potřebného ve Vaší domácnosti.

Neváhejte nás kontaktovat! Služba hodinového manžela Plzeň je tu právě pro Vás! Pomůže pokud potřebujete něco připevnit, opravit, přestěhovat nebo udělat práci, na kterou si sami netroufáte. Opravíme tekoucí kohoutek, rozbitou žaluzii, seřídíme okno, vyměníme nefunkční vypínač, či připevníme lustr nebo poličku v koupelně. Přivezeme a smontujeme nábytek z obchodu, nebo přestěhujeme Vaši postel. Seženeme pro Vás řemeslníka na drobné opravy. S námi jste v dobrých rukách! Fabián s.r.o. – Váš hodinový manžel Plzeň.

Nabídka dalších služeb firmy Fabián s.r.o.

Od roku 1992 se naše firma Fabián s.r.o. věnuje hlavně montáži koženkových shrnovacích dveří a stěn, okenních žaluzií a dalších bytových doplňků. V dalších letech jsme do nabídky přidali montáž dalších zastiňovacích prvků, jako například venkovních žaluzií a rolet, markýz apod.

Od roku 1997 jsme rozšířili naši činnost o celkové rekonstrukce panelákových bytů, ale hlavně o renovace koupelen a přestavby bytových jader. V rámci kompletní renovace bytů jsme také prováděli montáže plastových oken, obložkových zárubní, vyzdívání lodžií s výměnou oken a balkonových dveří a všechny práce spojené s těmito činnostmi.

V současné době hlavně poskytujeme služby hodinového manžela. Provádíme ale i dodávky a montáže oken, obložkových zárubní, interiérových a vchodových dveří firem SOLODOOR, SAPELI a POL-SKONE.

Plastová a hliníková okna, ale i dveře, dodáváme a montujeme od slovenského výrobce – firmy HESTA, která patří mezi nejdéle působící přední výrobce oken a dveří na Slovensku. Od vzniku společnosti je prvořadým cílem kvalita produktů a maximální spokojenost zákazníka. Výroba probíhá na nejmodernějších strojních zařízeních. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita a spolehlivost všech výrobků, o čemž svědčí i získání certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2000, který firmě HESTA udělila certifikační společnost TÜV. Každý produkt je testován a certifikován ve státním zkušebním ústavu TSÚS Bratislava. Vyberte si to pravé okno z široké nabídky produktových řad plastových a hliníkových oken Eforte, Prestige MD, Prestige AD, Prestige HTS, Arcade, AluClip.

Kromě jiného dále nabízíme dodávku a montáž stínící techniky jako jsou horizontální žaluzie, vertikální textilní žaluzie, textilní rolety, markýzy, stínící prvky do střešních oken VELUX, sítě proti hmyzu. Navíc poskytujeme i čištění vertikálních žaluzií.

Velký důraz klademe na vysokou kvalitu dodávaných výrobků a prováděných prací a naší velkou devizou jsou dlouholeté zkušenosti v oboru. Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás s celou naší nabídkou činností a služeb!