Šatní skříně si našly své místo v každé domácnosti

Šatní skříně si našly své místo v každé domácnosti

Šatní skříně jsou často v hledáčcích, a je jedno jestli máte malý nebo velký byt, tento druh nábytku na ukládání svých věcí potřebujeme všichni.  V dnešní době, kdy se preferuje minimalistický styl, nehyzdí obří obývací stěny naše obýváky. To je sice dobře, ale přišli jsme tak o spoustu úložného prostoru. Šatní skříně si můžete nechat vyrobit na míru, což je nutné, pokud máte atypické prostory nebo si je máte možnost objednat v online či kamenných obchodech. Svatá pravda je, že dobře navržené šatní skříně vám ušetří až 4 m² obytné plochy bytu. A to už není zanedbatelná cifra.   Součástí šatní skříně nejsou jen věšáky, police a zásuvky, ale také zrcadlo, osvětlení, nezapomínáme na větrání a volný prostor na odkládání větších věcí.

Šokující výběr šatních skříní s dopravou zdarma ZDE – garance nejnižších cen!

Šatní skříně nabízí tolik vytoužený prostor na různé věci

Vlastníte pouze klasickou skříň? Tak to vás určitě rmoutí, že vám nenabízí mnoho prostoru na efektivní uložení věcí, přestože vám zabírá poměrně hodně místa.  A ukládat své věci na skříň – to nevypadá moc hezky. Řešení je nasnadě – šatní skříně. Ta nabízí praktické zásuvky a police, věšáky nebo boxy, kde si konečně své věci uložíte přehledně. Vejde zde opravdu spoustu věcí – obleky, kostýmky, kabáty, trička, mikiny a kalhoty. Do zásuvek ukládáme spodní prádlo, kravaty, ponožky, šperky a také dokumenty. Paráda! Stačí si zadat do hledáčku šatní skříně a máte po starosti, kam s věcmi, botami a vysavačem či kufry.  Další informace o šatních skříních hledejte na portálu  IDnábytek.cz.

Šatní skříně – konec nepořádku

Designované šatní skříně se díky své velikosti a originálnímu designu stávají stejnou dominantou jako obývací sestavy nebo manželské postele.  Pokud se rozhodnete umístit šatní skříně do ložnice, činíte velmi správně. Zdravé spaní především zajišťuje pořádek v místnosti. A komu by se také chtělo lítat každé ráno po celém bytě a shánět své věci, kolikrát pomačkané, což způsobuje neúhledně uložené oblečení. Šatní skříně se v žádném bytě neztratí a nezáleží na velikosti vašeho domova.  Inspirace pro vás na  nábytek-dnes.cz!