Revize a opravy komínů

Revize a opravy komínů od Kominictví Fiala

Chcete být dobře připraveni na topnou sezónu? Potřebujete zkontrolovat správnou funkci Vašeho komínu? Hledáte komplexní kominické služby? Právě pro Vás je tu naše firma Kominictví Fiala. Zajistíme pro Vás nejen revize komínů, ale i čištění, vložkování komínů, vybudování nového komínu i opravy komínů.

Jsme firma zabývající se kominickými pracemi již mnoho let. Hlavní důraz klademe na kvalitně a včas odvedenou práci. Díky našemu dlouholetému působení již známe mnoho tipů a triků, jak svojí práci udělat co nejrychleji a nejefektivněji. Naším cílem je dosáhnout maximální spokojenosti našich zákazníků a zároveň předvést ten nejlepší výkon, nejen pro revize komínu. Dobře odvedená práce, jako je oprava komínu, je totiž naší vizitkou. Nenajdete lepší kominictví v Plzni, než jsme my! Svoji práci odvádíme s péčí!

Jsme odborníky v oboru kominických prací. Poskytujeme kvalitní služby a profesionální přístup za rozumnou cenu. Revize komínu bude s naší firmou snadná a rychlá záležitost. Pomůžeme Vám i s návrhem nového komínu a vytvoříme pro Vás originální řešení. Oprava komínů pro nás není žádný problém. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte nabídky našich komplexních kominických služeb!

Oprava komínů

Na komínu závisí teplo Vašeho domova a tím ovlivňuje celou domácí atmosféru. Odbornými kominickými službami zajistíme Vaši domácí pohodu. Oprava komínů je činnost, při které se musí dodržovat jak montážní postupy, tak obecná stavební doporučení a pravidla. Garantujeme Vám, že naše práce je prováděna vždy v souladu s aktuálními zákony, vyhláškami a nařízeními vlády.

Oprava komínu se provádí především na nadstřešní části komínu, na kterou působí v plné síle povětrnostní vlivy. V důsledku těchto vlivů dochází k poškození komínů – opadání omítky, vymývání spár, zvětrávání a praskání cihel, popřípadě i komínové hlavy. Kominictví Fiala Vám nabízí komplexní služby oprav komínů.

Pokud zjistíte, že Váš komín není v požadovaném stavu nebo jeho dlouholeté užívání způsobilo omezení funkce, pak byste neměli otálet a oprava komínu by měla být na Vašem domě zajištěna co nejdříve! Kominictví Plzeň zjistí rozsah škod na Vašem komínu a zajistí profesionály, kteří provedou samotné opravy. V našich službách najdete jen na slovo vzaté odborníky a zkušené řemeslníky pro které oprava komínů není žádným problémem.

Revize komínů

Uvědomujeme si, jak je pohodlí Vašeho domova důležité, a proto Vám chceme nabídnout naše služby revize komínů. Je dobré si uvědomit, že komín je důležitou součástí Vašeho domu. Jedná se o poměrně namáhanou stavební konstrukci jak z teplotního, tak i statického hlediska. Revize komínu je důležitou součástí péče o Váš komín.

Pokud se chystáte uvést do provozu nový komín, měníte druh paliva,či samotný spotřebič nebo máte podezření, že s Vaším stávajícím komínem je něco v nepořádku, pak je revize komínu tím jediným a správným řešením. Revize komínů je v podstatě kompletní kontrola celé spalinové cesty. Na základě této kontroly je vystavena revizní zpráva, která obsahuje veškeré údaje s přehledem nalezených nedostatků. Kominictví Fiala pro Vás zajistí vše od výstavby nového komína, přes opravu, vyvložkování a vyčištění stávajícího komína až po provedení revize komínů pro správný odvod spalin.

Pokud Vás zaujala nabídka našich služeb kontaktujte nás nebo za námi rovnou přijďte! Naše služby jsou tu pro všechny. Nejen pro ty, kdo mají starosti s údržbou, čištěním nebo opravou komínu. Kominictví Fiala připraví komín na míru Vaší domácnosti.