Odkazy

I na ochranu dřevěných částí je dobrá bublinková folie v rolích. Je prakticky balená a výborně přilne k povrchu dřevěné konstrukce.

Pokud je interier domu do patra určitě v něm nechybí schody. Projektujeme a vyrabíme špičkové nerezové zábradlí vhodné k jakémukoli schodišti.

Stavby ze dřeva jsou stále populárnější pro svůj neopakovatelný pocit. Mezi nejoblíbenější dřevostavby patří srubové domy, nejlépe postavené na klíč.

I při stavbě dřevostaveb je někdy zapotřebí chemická kotva pro uchycení obzvlášť namáhaných míst. Její použití je bezpečné a stabilní.

Při práci venku i v dílně jsou praktickým pomocníkem kartonové krabice. Lze do nich uložit materiál i nářadí.

Katalog firem Pomocník při hledání potřebných služeb, řemesel a řemeslníků.

Ponúkame Vám kvalitné dielenské stoly kovové konštrukcie. Pracovné stoly sú charakteristické nadštandardným dielenským spracovaním a moderným dizajnom.

Jestli potřebujete rychle vyřešit splatnost faktury za provedené práce, podivejte se naslužbu faktoring. Je to nejrychlejší cesta k vyřešení platby za vami odvedenou práci.

Proti nepříjemnému obtěžování nejlépe poslouží sítě proti hmyzu Ostrava – instaluje a prodává společnost Mato-Duo v Ostravě. A to včetně zaměření a montáže.

Garážová vrata Eurowin jsou kvalitní a za dobrou cenu. Výroba, prodej, montáž a servis garážových vrat. Sekční, rolovací, křídlová garážová vrata a brány.

Akcept a.s. Hydroizolační a izolační materiály. Izolace a hydroizolace střech, staveb, izolace domu, základu, podlahy. Izolace proti vodě, radonu a vlhkosti.

Firma Stavby Felix s. r. o. provádí veškeré stavební práce. Specializuje se především na montované domy z CLT panelů. CLT dřevěné panely, masivní stavební desky.

Hydroizolace střech DAML. Izolace a hydroizolace střech, tepelné izolace, izolace.

Renovace a realizace zahrad. Firma Trangard s. r. o. Návrhy, údržba, renovace a realizace okrasných zahrad a eshop.

Podlahy Felix, obchod s podlahami Praha . Dřevěné, laminátové, plovoucí, průmyslové podlahy a dlažba.

Bytový architekt. Veronika Kostová, služby bytového architekta. Bytový designer, interiérový architekt.

Součástí střec a střešních systémů bývá různé požární odvětrání. Tato odvětrání můžou být řešena na střeše více způsoby, nejčastěji ji řeší různé střešní světlíky.

Zajímavosti